Zawieszenie działalności Muzeum w zamku w Kętrzynie

W związku z planowanym remontem zamku w Kętrzynie, Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego od dnia 25. czerwca 2018 r. (poniedziałek) zawiesza działalność wystawienniczą edukacyjną i merytoryczną w zamku. Zamek nie będzie dostępny do zwiedzania.

W dniu 25. czerwca nastąpi przeniesienie numeru telefonicznego do tymczasowej siedziby. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia w kontakcie telefonicznym i mailowym. W razie konieczności prosimy o kontakt pod numerem 510 731 130.

Po przeprowadzce działalność zostanie wznowiona w siedzibie tymczasowej przy ul. F. Chopina 1.

Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności. Mamy nadzieję, że dzięki planowanym pracom uda się nam rozszerzyć i wzbogacić ofertę skierowaną do turystów i mieszkańców naszego regionu.